O Agnieszce
 
Agnieszka Obrzanowska, M.A.
Agnieszka jest socjologiem. Obecnie doktoryzuje sie z zakresu Zdrowia Holistycznego. Agnieszka jest dyplomowana wrozka, medium i uzdrowicielka. Jest rowniez dyplomowanym Hipnoterapeuta, Mistrzem Reiki i Karuna Ki, energoterapeuta i refleksologiem .Jej praca jest synteza roznych holistycznych terapii. Wieloletnie doswiadczenie w pracy z dusza i cialem czlowieka doprowadzilo Agnieszke do uznania Lomi Lomi - masazu hawajskiego jako najbardziej skutecznej. Osobiscie miala zaszczyt studiowania z Kahunami - hawajskimi uzdrowicielami - na Hawajach. Poznala tajemnice pracy z uzdrawiajaca energia i cialem. Praca ta stala sie jej zyciem i pasja. Jej najwiekszym zyciowym celem jest niesienie pomocy ludziom. 
 
 
 
Wrozba
 
Wróżka Agnieszka zajrzy w Twoja Przeszłość, Teraźniejszość i Przyszłość. Wyjasni  przyczyny obecnego stanu rzeczy i podpowie, co zrobić, aby odwrócić zły los od Ciebie. Problemy, z którymi się stykamy to wynik naszego przeznaczenia, zasłużonej kary lub wynik działania nieżyczliwych nam osób. Wróżka Agnieszka  dzięki wrodzonym umiejętnościom jest w stanie trafnie diagnozować stan fizyczny i psychiczny swoich rozmówców na podstawie odczuć wewnętrznych i tembre ich głosu. W oparciu o terapię energetyczną uwalnia od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na stan psychosomatyczny. Stosuje także elementy jasnowidzenia, channelingu i uzdrawiania duchowego. 
Wróżka Agnieszka  ustali  rowniez stopień rozwoju Twojej duszy i odkryje tajemnicę Twoich poprzednich wcieleń i karmicznych zobowiązań i zadań, które determinują Twój obecny los. Pomoże Ci ustalić, które z tych zadań jest najważniejsze, jaki jest główny  cel Twojego życia i wskaże do których Aniołów możesz się zwracać o pomoc w realizacji tych zadań. Anioły zostały stworzone aby opiekować się ludźmi.  Agnieszka tworzy most ułatwiający nam komunikację z Aniołami. Wróżka Agnieszka  udziela udziela porad  osobiscie, a takze na odległość.  Zadzwoń a pomoze odnaleźć Ci harmonie i radość życia. 
 
 
Hipnoterapia
 
Hipnoterapia jest metodą łączącą hipnozę z psychoterapią. Metoda ta polega na kontaktowaniu się z głębszą częścią umysłu, z podświadomością. W wyniku tego interwencja terapeutyczna przebiega głębiej. Hipnoza i psychoterapia są to narzędzia terapeutyczne umożliwiające poszukiwanie przyczyn chorób mających swoje źródło w podświadomości. Dzięki temu możemy skuteczniej wpływać na proces zdrowienia. Hipnoterapia pomaga w różnych problemach zdrowotnych ( takich jak depresja, nerwica, fobia społeczna, alkoholizm, palenie papierosów). 
 
 
 Hawajski Lomi Lomi
 
Lomi Lomi to kompleksowa terapia oddziałującą zarówno na samopoczucie fizyczne, psychiczne oraz duchowe. Celem Lomi Lomi jest nie tylko  rozluźnienie  naprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością- włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z Lomi Lomi można  odblokować  stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi.
 
 
Uzdrawianie dźwiękiem 
 
 
Nasze ciało posiada pamięć przeżytych wszystkich emocji, czyli pamięta również te negatywne, nawet jeśi “świadomie” o nich zapomnieliśmy, ale podświadomie wpływają na codzienne nasze samopoczucie (zdrowie), zachowania i decyzje. Zdecydowana większość chorób ma swoją genezę w nierozwiązanych, zepchniętych do podświadomości emocji, łącznie z kumulującymi się w ciele toksycznymi produktami tzw. “negatywnego stresu” w postaci napięć i ograniczeń ruchowych. Skuteczność i wszechstronność uzdrawiani dzwiekiem jest doprawdy imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong. Dźwięki z mis tybetańskich wnikają w ciało niosąc informację zdrowia. Dociera ona do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Dzwiek mis tybetanskich oddziaływuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając do ich harmonii i wzajemnej równowagi, powodujac poprawe stanu zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. 
 
 
Refleksologia
 
Refleksologia to skuteczna, bezinwazyjna i naturalna praca z cialem polegająca na pobudzaniu refleksów stóp. Refleksy poprzez zakończenia nerwowe i kanały energetyczne mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, narządami i częściami ludzkiego ciała. Refleksologia polega na pobudzaniu obszarów refleksyjnych, co przywraca naturalną równowagę biologiczną i uruchamia procesy samoleczenia organizmu. Stopy to miniatura ciała ludzkiego, wiele "mówią" o człowieku, jego zdrowiu i psychicznym samopoczuciu.  Refleksologia  to doskonały wewnętrzny prysznic, który reguluje i pobudza do życia całe ciało. Uzdrawiający dotyk, połączony z kojącym działaniem muzyki relaksacyjnej i unoszącym się w powietrzu leczniczym zapachem olejków eterycznych to prawdziwy balsam dla ciała i duszy.
 
 
Bioenergoterapia 
 
Bioenergoterapia należy do grona najstarszych metod uzdrawiania. Jest metodą nieinwazyjną, doskonale uzupełniającą metody konwencjonalne, cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta. Bioenergoterapia oddziaływuje w każdej płaszczyznie: umysłowej, emocjonalnej, fizycznej, a przede wszystkim duchowej. Bioenergoterapeuta wykrywa miejsca zaburzeń energetycznych w ciele chorego, usuwa blokady energetyczne i ładuje pozytywną energią płynącą z jego dłoni miejsca gdzie jej brakuje. Jednocześnie usuwa energię chorobową przyśpieszając proces zdrowienia. Terapia umożliwia zlikwidowanie różnych schorzeń, m.in.: nerwic, nerwobóli, migreny, zaburzeń snu, guzów, moczenia nocnego, zaburzeń układu nerwowego, oddechowego, trawiennego, bóli kręgosłupa, reumatycznego zapalenia stawów i wielu innych. Nie jest juz tajemnicą, iż działania bioenergoterapeutyczne i psychoterapeutyczne są w stanie zahamować lub wręcz cofnąć zmiany spowodowane chorobami nowotworowymi. Ponadto bioenergoterapia poprawia tez  koncetrację, przysfajanie wiedzy, oraz wzmacnia poczucie własnej wartości. Zabiegi mogą być wykonywanie również na odległość poprzez np. zdjęcie. 
 
 
REIKI
 
REIKI  jest bardzo starą sztuką leczenia, która została  odkryta w Japonii  przez chrześcijańskiego mnicha Dr-a Mikao Usui. Jest to holistyczny - czyli całkowity system do uzdrawiania ciała, umysłu i ducha i może również służyć do osobistego i duchowego rozwoju i osiagnięcia celu. Przepływ energii REIKI działa na fizyczne uzdrawianie ciała, otwiera umysł i duszę, usuwa ból, dyskomfort i blokady, które mogą powodować przede wszystkim problemy zdrowotne. Zastosowanie: osłabienia po przebytych chorobach,  dodania energii osobom przed, w trakcie i po operacji, dodanie energii kobiecie w trakcie ciąży i porodu, wzmocnienie psychiki po przeżyciu szoku emocjonalnego, wzmocnienia organizmu po oczyszczeniu (egzorcyzmie).
Przekazy uzdrawiającej energii życiowej na odległość:
Do przekazu energii na odległość potrzebne jest: imię i nazwisko, data  urodzenia, zdjęcie - najlepiej najbardziej aktualne,danej osoby oraz określenie godziny przekazu.  W czasie przekazu prosze o zapalenie świecy (wazny jest tu oczyszczający element ognia).
 
 
Karuna Ki
 
Karuna Ki- oznacza miłosierne działanie. Karuna motywuje do działania wszystkie oświecone istoty pracujące dla ulżenia cierpieniom. Prosząc, aby ta energia przepełniła nas i przekazując ją dalej, przyspieszamy nie tylko nasz własny, osobisty rozwój, oczyszczenie i uzdrowienie. Ma to także dalszy, globalny wpływ, zarówno na Ziemię, jak i wszystkich, którzy ją zamieszkują. Karuna Ki jest kluczem do uzdrawiania karmicznego i na poziomie komórkowym. Karuna Ki pomoże ci w rozwinięciu jasnowidzenia , w skontaktowaniu się z wyższymi istotami  i w fizycznym manifestowaniu pragnień.
 
 
 
Oczyszczanie Aury i Czakr
 
Podczas sesji pracujemy z energią, która przepływa przez nasze ciało i wszystko dookoła - tak naprawdę wszystko jest energią. Bardzo często mamy wiele obciążających nas powiązań z innymi osobami, bądź sytuacjami życiowymi - w trakcie zabiegu możemy uwolnić się od nich i zacząć od nowa kształtować swoje życie jako niezależna, nieograniczona istota. 
Zabiegi oczyszczania aury polegają na uwalnianiu jej z tzw. "myślokształtów" /energetycznych wyobrażeń/ oraz wszelkich zanieczyszczeń i negatywnych powiązań. Poza tym, udrożnione zostają kanały energetyczne, wzbudzone, oczyszczone i zharmonizowane czakramy /wiry-zbiorniki energetyczne naszego organizmu/. Cały zabieg oczyszcza, ładuje nową energią i uwalnia od wielu obciążających wibracji.
 
 
Uzdrawianie kolorami 
 
Uzdrawianie kolorami - należy do najstarszych metod leczniczych na świecie. Barwy działają na wszystkich poziomach naszego organizmu: na poziomie fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Znajomość technik pracy z kolorem daje niezwykłe możliwości w procesie leczenia organizmu, rozwoju zdolności regeneracyjnych i rozbudzania wrażliwości na subtelne energie duchowe. Uzdrawianie kolorami jest niezwykłą metodę holistycznego uzdrawiania. Jest to unikalna metoda łącząca w sobie uzdrawianie energią szlachetnych kamieni i minerałów, energią roślin, wibracją barw, liczb, aromatów oraz kabalistyczną inwokacją. Metoda ta dziala takze na poziomie duszy. Oznacza to, że harmonizuje wszystkie płaszczyzny naszego istnienia i pomaga nawiązać kontakt z naszą wewnętrzna mądrością. Preparaty uzywane do uzdrawiania kolorami równoważą naszą energię i inspirują do duchowych poszukiwań. Zmuszają niejako do pracy nad sobą, ponieważ uruchamiają potrzebę poznania swoich słabych i mocnych stron oraz zrozumienia celu i sensu własnego rozwoju. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CENTRUM SPIRYTUALNEGO DORADZTWA & UZDRAWIANIA ENERGIA